اسکافل نو

اسکافل نو

آیا تا به حال شده که به یک ساختمان بلند و یا یک برج بزرگ نگاه کنید و با خود بگویید که این ساختمان چگونه و با چه تجهیزاتی ساخته می شوند ؟ و چه ابزاری برای این ساختمان ها باید به کار گرفت که در کنار نیروی انسانی به ما کمک کند تا بهترین ها را به وجود بیاورند ؟
البته واضح است که برای چنین ساخت و ساز هایی نمی توان تنها به نیروی انسانی تکیه کرد و حتما باید از ابزار و وسایل پیشرفته و حرفه ای در این راستا استفاده ی بهینه کرد .
همچنین شما اگر قصد ساخت یک آپارتمان و یا برج را دارید باید توجه بسیاری در بکار گیری ابزار داشته باشید تا خیالتان از بابت آن همه هزینه ای که می کنید و آن سرپناهی که برای انسان ها می سازید راحت باشد ؛ پس در وهله ی اول باید تحقیقات لازم راجب ایزار و تجهیزات را انجام دهید ، تا بهترین و با کیفیت ترین آن ها را برای ساخت و ساز به کار بگیرید ، تا مبدا در حین ساخت و ساز مشکلاتی برای کارگران و مهندسان و در بعد از اتمام کار مشکلاتی برای اعضای ساکن در آن به وجود آید .
در وهله ی دوم شما باید یک مجموعه ی خوب و حرفه ای در این راستا بیابید تا کار های شما را به درستی انجام دهند و بهترین اجناس را با بالاترین سطح کیفیت را برای شما ارائه دهند ؛ این گونه شما می توانید به نتیجه ی دلخواه خود برسید .

کاربرد های  اسکافل نو

از دیر باز انسان دائما به دنبال ساخت و ساز های مختلف بوده و برای هر نوع نیاز خود یک جوابی پیدا کرده است ، از ساخت بیمارستان و خانه و مسجد تا … و روز به روز به پیشرفته تر شدن نیاز های خود پر و بال می بخشد ؛ همانطور که گفتیم ، برای تمام این ساختمان ها و بلندای یک برج نیاز به یک سری ابزار است ، که معمولا ما داربست را به عنوان یک ابزار مهم برای بالا رفتن یک ساختمان می شناسیم ، اما نکته این جاست که با پیشرفت کردن و انقلاب صنعتی ابزاری جدید تر و کار آمد تر جای خود را به داربست های مختلف داده اند و این ابزار با نام اسکافل در ساخت ساختمان ها و برج ها و حتی کار های صنعتی نظیر پل سازی و … ؛ نما کاری ها نیز به کار می رود .
اسکافل ها برای راحت تر شدن کار ها در متصل کردن قطعات به یکدیگر و نیاز نداشتن به نیروی کار ماهر و متخصصین و مهندسین حرفه ای و قیمت بسیار مناسب آن استفاده می شود ؛ اما بزرگ ترین ویژگی ای که این وسیله دارد و باعث می شود بیشتر از آن استفاده شود پایداری بسیار زیاد و داشتن ایمنی فراوان و تعادل است که نسبت به تمام ابزار جایگزین کار آمد تر است و برای حفظ جان کارگران وسیله ی بسیار مناسبی است .

انواع اسکافل

اسکافل ها انواعی مختلفی دارند ولی همه ی آن ها تقریبا شبیه به هم هستند و فقط برای انجام کار ها که برخی از آن ها برای کار های سبک تر و برخی برای کار های سنگین تر است موارد استفاده ی آن ها متفاوت می شود . و اسکافل ها به دو دسته تقسیم می شوند : اسکافل های چکشی ( ستاره ای ) و اسکافل های مثلثی .
اسکافلد های مثلثی : معمول ترین و رایج ترین نوع اسکافلد ها نوع مثلثی آن هاست که برای ارتفاع های زیاد و ساخت پل ها و گنبد و گلدسته بسیار مناسب هستند و همچنین برای کار های معمولی و کار های نیمه سنگین به کار می روند .
اسکافلد های  چکشی : اسکافلد های چکشی یک ویژگی خوبی که دارند این است که بدون هیچ پیچ و مهره ای و توسط یک نفر فقط بسته می شود و نحمل بار بیشتری دارد ، اما گران تر است و محبوبیت آن کمتر نیز می باشد .
حال که یک دید کلی نسبت به اسکافلد ها پیدا کردید ، دیگر می دانید که برای کار ها و ساختمان سازی و کار های صنعتی خود باید از چه وسیله ای و در چه سطحی استفاده کنید ، اما باید بدانید این که از کجا خریداری کنید هم بسیار مهم است و شرکت جک و قالب رئیسی یکی از بهترین مجموعه هایی است که شما با خیال راحت و با توجه به کیفیت بالا در کار های آن ها و سابقه ای که دارند می توانید کار های خود را پیش ببرید .
با مجموعه جک و قالب رئیسی پیشرفته ترین باشید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


شش − 3 =