09131177042 info@ghalebraeisi.com

واشر کاست

واشر کاست

واشر کاست از جمله متعلقات قالب بندی میباشد که به همراه سولجر مورد استفاده قرار میگیرد. واشر کاست برای پشت دیوار هایی که از سولجر در آن استفاده شده ، بکار میرود و به وسیله ی مهره خروسکی سفت میشود.
واشر کاست طول و عرض یکسانی دارد.طول و عرض آن ۱۰ سانتی متر میباشد و اصظلاحا ۱۰*۱۰ است.
ضخامت ورق هایی که برای آن استفاده میشود مختلف است. ۳ ،۴ و ۵ ضخامت ورق های مورد استفاده برای این قطعه است.قیمت این قطعه بنابر ضخامت ورق بکار رفته در آن تعیین میشود به اینصورت که هر چه ورق آن ضخیم تر باشد ،قیمت آن بیشتر است.
نوار کاست قطعه ی کوچکی است و بهتر است از آن بصورت نو استفاده شود .چون اگر به هر دلیلی کجی یا موج در آن ایجاد شود دیگر قابل استفاده نخواهد بود.
فروشگاه جک و قالب رئیسی با ارائه ی انواع متعلقات قالب بندی از جمله مهره خروسکی ، بلت ، واشر کاست و… با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز میباشد.
واشر کاست

 

فروشگاه جک و قالب رئیسی 

 

فروشگاه جک و قالب رئیسی با ارائه انواع خدمات از جمله عرضه محصولاتی همچون لوله داربست ، قالب فلزی بتن ، خرید و فروش انواع قالب کفی در اصفهان ، اسکافل نو ، داربست مدولار مثلثی ، چکشی و ستون  ، قالب ستون گرد ، خرید و فروش براکت و داربست چکشی ، قالب بندی تیرو دال ، قالب بندی مقاطع مدور ، قالب بتن خاص ، قالب های گرد و خرید و فروش جک سقفی و… آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز میباشد.محصولات پاسارگاد صنعت هم بصورت نو و هم بصورت دست دوم بسیار با کیفیت و مرغوب می باشند و شما به راحتی می توانید تمام این محصولات را با اطمینان خاطر خریداری کنید ؛ البته لازم به ذکر است که فروشگاه جک و قالب رئیسی خریدار محصولات شما هم می باشد.یکی از فاکتور های اولیه ی پاسارگاد صنعت ؛ کیفیت بالای محصول می باشد . شرکت پاسارگاد صنعت یکی از مراکز صنعتی کشور در راستای رفع نیاز های جامعه در حوزه ی ساخت و ساز می باشد .
×

Hello!

Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us an email to sajjad_ghasemi69@yahoo.com

×