قالب کنج فلزی نو

قالب بتن کنج فلزی نو

از گذشته تا کنون فرآیند ساختمان سازی از اهمیت زیادی برخوردار بوده و انسان همواره در پی راه هایی برای افزایش استحکام واستقامت آن بوده است.برای رسیدن به این هدف ابزار و وسایلی لازم است که یکی از مهم ترین انها ، قالب بتن کنج فلزی است.برای بتن ریزی باید از قالب هایی استفاده کرد. این قالب ها مدل های مختلفی از آن وجود دارد و هرشخصی یا هر شرکتی با توجه به نیازشان از مدل دلخواهشان استفاده می کنند.امروزه یکی از بهترین و خاص ترین قالب های فلزی مورد استفاده قالب بتن کنج فلزی نام دارد.این قالب در اصل جزء یکی از اصلی ترین و ضروری ترین پیش نیازهای بتن ریزی است و هرکسی که در این حوزه کار می کند از اهمیت آن باخبر است .

فروش قالب بتن کنج فلزی نو در اصفهان

قالب های کنج فلزی مراحل تولید و ساخت پیچیده و سختی دارد و به همین علت قیمت آن به نسبت بیشتر از سایر اقلام است. قالب های کنج باید فاقد هرگونه تورفتگی ، پیچیدگی و شکستگی باشد ،زیرا اگر چنین معایبی را داشته باشد ، ستون ساخته شده با آن قالب تخریب میشود. پس میتوان گفت قالب کنج یکی از حساسترین انواع قالب است. چنانچه قالب کنج دارای معایب ذکر شده باشد باید تعمیر و یا تعویض شود.یکی از موارد مهم در تولید و ساخت قالب بتن کنج ، فولاد آن است. ورق فولاد مبارکه بهترین انتخاب برای استفاده در ساخت و تولید قالب های کنج میباشد چون ورق فولاد غرب اهواز به خودی خود دارای موج است و همانطور که به حساسیت این قالب اشاره شد ، موج داشتن ورق فولاد آن عیب بزرگی بشمار می آید و خساراتی را به بار خواهد آورد.یکی از قابلیت های بسیار خوب این وسیله استفاده از آن در هر شرایط آب و هوایی است و شما می توانید در آب و هوای گرمسیری، معتدل ، سردسیری و… از ان بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

انواع قالب بتن کنج فلزی

قالب بتن کنج فلزی به دو صورت ارائه میشوند : قالب کنج بیرونی و قالب کنج داخلی

قالب کنج بیرونی : برای بستن ستون یک ساختمان و انعطاف بیشتر قالب بندی ها حتما باید از قالب بتن کنج بیرونی استفاده کرد. طرز استفاده از آنها به اینصورت است که که اگر قالبی که در ستون استفاده میشود یک متر باشد، قالب کنجی که میخواهیم استفاده کنیم حتما باید یک و نیم متر باشد.اگر برعکس بود و قالب بتنی که برای ستون استفاده کردیم یک و نیم متری بود ، در این صورت باید قالب کنجی که استفاده میشود یک متری باشد . دلیل آن هم این است که این دو قطعه به راحتی داخل هم قفل شود.قالب های کنج بیرونی در سایز های مختلفی وجود دارند : ۵*۵ ، ۱۰*۵ ، ۱۰*۱۰ اندزه هایی غیر از اندازه های ذکر شده مثل ۱۵*۱۰ ، جزء قالب های کنج خاص به حساب می آیند. قالب بتن کج ۱۰*۵ یکی از انواع پرفروش آن است که در ساختمان سازی کاربرد فراونی دارد. وزن قالب های کنج بیرونی از ۶ کیلوگرم تا ۱۰ کیلوگرم متغیر است.

قالب کنج داخلی : از این قالب در ساختمان های آسانسوردار استفاده میشود.همچنین برای قسمت های گوشه دار ساختمان مثل گوشه دیوار هم قابل استفاده است. قالب کنج داخلی در سایز های مختلفی عرضه میشود : ۱۰*۵ ، ۱۰*۱۰ .نمونه ده در ده نمونه بسیار پرفروشی میباشد.

شما میتوانید انواع قالب های بتنی کنج فلزی را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت ، از فروشگاه جک و قالب رئیسی تهیه کنید.این فروشگاه با عرضه انواع جک های سقفی و قالب های بتن آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز میباشد.