خرید بلت در اصفهان

خرید بلت در اصفهان 

بلت چیست ؟ بولت ( پیچ ) نوعی بست میباشد که از جنس میلگرد است. این وسیله از متعلقات قالب بندی در ساخت و ساز ، به منظور ایجاد اتصال بین صفحه زیر ستون و فونداسیون مورد استفاده قرار می گیرد ، در این متن می خواهیم به انواع بولت بپردازیم .

انواع بلت

بلت ها به طول های مختلفی تولید می گردد و به طور معمول انتهای بلت را برای زیاد شدن درگیری خم می کنند که باعث می شود ، شکل ظاهری این محصول عصا مانند شود . همچنین بلت ها دارای انواع مختلف است البته با کاربرد های متفاوت :

  • انکر بلت: انکر بلت ها یا رول بلت ها ابزاری هستند جهت فیکس نمودن و نصب ماشین ها و ابزار های صنعتی داخل فونداسیون ، همچنین در پروژه های ساختمانی به منظور نصب صفحه های فلزی با ابعاد و ضخامت های مختلف بتن ، سنگ و آجر و … مورد استفاده قرار می گیرند ، کاربرد های سازه ای و غیر سازه ای دارند .

  • آی بلت: نوعی پیچ است که با داشتن یک حلقه در انتهای خود می توان یک طناب یا نوار یا زنجیره  را به آن متصل کرد و برای جا به جایی اجسام بسیار پر کاربرد است . و به دلیل شباهت آن به چشم آن را آی بلت نام گذاری کرده اند .

  • یو بلت: پیچ یو بلت پیچی است که به شکل U می باشد و برای اهداف خاصی که نیاز به گیرایی داشته باشند مورد استفاده قرار می گیرند . نکات مهمی که برای انتخاب یو بولت باید در نظر گرفته شود شامل : قطر مفتول – نوع جنس مانند کربن استیل ، شعاع خم ، نوع پوشش است .

  • جی بولت: جی بولت به شکل J است و به عنوان یک قالب گیرنده عمل می کند . همچنین این پیچ می تواند به عنوان یک جایگزین برای آی بولت ها به کار رود که باعث سریع تر شدن باز و بسته کردن می شود .

  • هنگر بولت
  • استاد بولت 
  • رول بولت 

فروش بولت در اصفهان 

فروشگاه جک و قالب رئیسی با ارائه انواع خدمات از جمله عرضه محصولاتی همچون لوله داربست ، قالب فلزی بتن ، خرید و فروش انواع قالب کفی در اصفهان ، اسکافل نو ، داربست مدولار مثلثی ، چکشی و ستون  ، قالب ستون گرد ، خرید و فروش براکت و داربست چکشی ، قالب بندی تیرو دال ، قالب بندی مقاطع مدور ، قالب بتن خاص ، قالب های گرد و خرید و فروش جک سقفی و… آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز میباشد.محصولات پاسارگاد صنعت هم بصورت نو و هم بصورت دست دوم بسیار با کیفیت و مرغوب می باشند و شما به راحتی می توانید تمام این محصولات را با اطمینان خاطر خریداری کنید ؛ البته لازم به ذکر است که فروشگاه جک و قالب رئیسی خریدار محصولات شما هم می باشد.یکی از فاکتور های اولیه ی پاسارگاد صنعت ؛ کیفیت بالای محصول می باشد . شرکت پاسارگاد صنعت یکی از مراکز صنعتی کشور در راستای رفع نیاز های جامعه در حوزه ی ساخت و ساز می باشد .