خرید اسکافل مثلثی در اصفهان

 داربست های مثلثی را اسکافل مثلثی هم می گویند . این نوع داربست ها دارای نقش موثری در صنعت ساخت می باشند. اسکافل مثلثی سازه ای موقت است که امکان دسترسی به بالاترین تقطه هایی که در ساختمان سازی غیرقابل دسترس هستند را برای ما ممکن می سازند . این سازه دارای کاربرد های بسیاری است که از جمله آنها می توان به استفاده آن در کفراژبندی دال های بتنی اشاره نمود. دال های بتنی تکراری که انواع مختلفی دارند و همچنین استفاده از آنها برای ساخت سقف های بسیار بزرگ، با وزن بالا از دیگر مزایا وکاربرد اسکافل می باشد . امروزه صنعت ساختمان سازی پیشرفت های بسیاری کرده است و ساختمان هایی با ارتفاع بالا و ایمنی و مقاومت و استحکام بالا ساخته می شوند . ساخت اینگونه ساختمان ها با استفاده از ابزار ها و تجهیزات مختلفی انجام می گیرد. در ساخت ساختمان های بزرگ و عظیم از ابزارها و تجهیزاتی استفاده می شود که کاره ساخت و تکمیل پروژه را آسان تر و ایمنی مورد نیاز را برای کارگران فراهم سازد .

اسکافل مثلثی

اسکافل مثلثی یکی از این دسته ابزار ها و تجهیزات می باشد و از نقش موثری در صنعت ساخت و ساز برخوردار می باشد .  این سازه دارای ویژگی ها و مزایای می توان به اتصالات داربست مثلثی و ی یه عبارتی اسکافل بندی اشاره نمود زیرا در اسکافل بندی نیاز به آچار های سنگین و متنوع ندارید. اجزای سیستم این داربست مثلثی به گونه ای می باشند که به آسانی قابل باز و بسته شدن توسط افراد می باشند و همچنین استفاده از این اسکافل مزایایی از جمله، عدم نیاز به باربری زیاد و کارگران حرفه ای، سرعت بالا آنها در نصب و از همه مهم تر افزایش سرعت روند ساخت و ساز اشاره نمود.

کاربرد و ویژگی های داربست مثلثی

زمانیکه ارتفاع سقف بیش از ۴ متر باشد (سقف های ساختمان های تجاری ) به دلیل اینکه بازدهی و کارکرد جک کاهش میابد ، از داربست مثلثی استفاده میشود.نحوه استفاده از این داربستن به این صورت است که برای هر سقف ، طول* ارتفاع *عرض محاسبه میشود و به ازای هر یک متر مکعب ، ۴۴ کیلوگرم داربست مثلثی نیاز است.این داربست بدلیل اینکه کار کردن با آن راحت است ، بسیار پرکاربرد میباشد . از لحاظ اندازه در سه سایز  یک متری ، ۷۵ سانتی متری و ۵۰ سانتی متری عرضه میشود که نمونه یک متری آن بهتر و پرکاربردتر است.بطور مثال برای یک سقف با ارتفاع ۵٫۶۰ متر ، ۵ عدد داربست یک متری ، یک داربست ۵۰ سانتی متری و ده سانتی متر باقی مانده با استفاده از سرجک تنظیم یا پیچ تنظیم پوشش داده میشود.هزینه نگهداری و تعمیر داربست مثلثی نسبت به جک ها بسیار کمتر است و کار کردن با آن بسیار راحت ، به همین علت اخیرا از آن بطور گسترده ای استفاده میگردد.  

فروش اسکافل مثلثی در اصفهان

خرید و فروش انواع اسکافل های مثلثی و اسکافل چکشی به صورت نو و دست دوم در مجموعه جک و قالب رئیسی (پاسارگارد صنعت)انجام می گیرد. این محصولات دارای کیفیت بالایی می باشند که با قیمت مناسب و مطلوب در اختیار شما مشتریان عزیز قرار داده می شوند. اسکافل مثلثی، داربست های مستحکم و مقاومی هستند که از لحاظ اقتصادی، نسبت به دیگر داربست ها مقرون به صرفه تر هستند. لازمه استفاده از این داربست ها اطمینان داشتن از استحکام سطح زمین می باشد از این رو حتما باید به این نکته توجه داشت زیرا در غیر این صورت، ممکن است پایه های داربست مثلثی پس از بتن ریزی در زمین فرو رود، بهتر است جهت استفاده از اسکافل های مثلثی، از تخته های زیرپایی برای زیر پایه های داربست استفاده نمایید. داربست مثلثی از اجرای مختلفی از جمله صفحه کفی، پین های داربست، پیچ تنظیم، میل مهارافقی و مایل اشاره نمود اتصالات نر و ماده ای نیز فریم های مثلثی را به وجود می آورند. این اسکافل دارای قیمت های مختلفی می باشد مهم ترین عامل درقیمت اسکافل مثلثی ، کیفیت متریال به کار رفته در ساختار آنها و در نتیجه ماندگاری آنها می باشد وزن این داربست ها نیز متغیر می باشد که در قیمت نیز تاثیر می گذارد. داربست های مثلثی بصورت نو و دست دوم در فروشگاه جک و قالب رئیسی موجود میباشد و بنابر نیاز شما مشتریان عزیز تولید و عرضه میشود .شما می توانید از طریق لینک های ارتباطی با ما تماس بگیرید تا بتوانیم شما را برای خرید محصولی مناسب و به صرفه راهنمایی کنیم.

 

اسکافل مثلثی