خرید و فروش جک سقفی نو و دست دوم

جک سقفی چیست؟

همان طور که می دانید سقف ها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام در محلی خاص مورد استفاده قرار می گیرند و دارای کاربرد های مختلف می باشند. حال در این میان وسیله ای مورد نیاز است که به عنوان یک نگهدارنده در سقف مورد استفاده قرار بگیرد، این وسیله ی کاربردی جک سقفی نام دارد که در میان دیگر نگهدارنده ها بیشترین کاربرد را دارد و هم چنین باید بدانید که از این جک های سقفی به عنوان نگهدارنده ای موقت استفاده می شود، البته در این میان خود این جک های سقفی نیز دارای انواع مختلفی می باشند که هر کدام از این ها نیز در محلی مخصوص مورد استفاده قرار می گیرند.

از جمله سقف هایی که موجود می باشند می توان به یونولیت، وافل، تیرچه بلوک، عرشه فولادی و … می باشند که همه ی این سقف ها دارای یک وجه مشترک می باشند و این وجه مشترک استفاده از جک سقفی می باشد.

جک سقفی دارای اندازه های مختلفی مانند ۳ متری ، ۳٫۵ متری ، ۴ متری ( و هم چنین اگر مشتری نیازی داشته باشد که این جک های سقفی دارای ارتفاعات بیشتری باشند در ارتفاعات مختلف ۴، ۴٫۵، ۵، ۵٫۵ و ۶ متری نیز برای آن ها تولید خواهد شد. ) که در اندازه های سبک و سنگین موجود می باشند، وجود دارند.بیشترین حجمی که این سرجک های سقفی می توانند حمل کنند ۱۵۰۰ کیلوگرم می باشد که بسته به چیزی که شما عزیزان نیاز داشته باشید، تولید می شوند.

قیمت جک سقفی 

قیمت این جک های سقفی با توجه به کیفیت و موادی که در آن ها به کار رفته باشد متفاوت است البته این مورد نیز روس قیمت جک های سقفی تاثیر دارد که قیمت جک هایی که شما سفارش می دهید نسبت به جک های از پیش ساخته شده بیشتر می باشد و هم چنین وزن آن ها نیز با توجه به ضخامت و ابعادی که دارند متفاوت می باشد. البته باید به این نکته نیز توجه کنید همان طور که قبلا گفتیم جک های سقفی که دارای انواع سبک و سنگین می باشند، جک های سنگین دارای مقاومت بیشتری نسبت به جک های سبک هستند پس توجه داشته باشید برای چه قسمت هایی نیاز به جک های سبک و چه قسمت هایی نیاز به جک سنگین می باشد پس حتما قبل از تهیه ی جک های مورد نیاز خود توجه کنید که میزان باره وارده به جک سقفی چقدر خواهد بود و سپس با توجه به این میزان بار، جک سقفی را تهیه کنید.

یکی از مواردی که باید برای خرید جک های سقفی به آن توجه کنید، شکل سقف می باشد که با توجه به آن شکل مشخص می شود که شما به کدام یک از انواع جک های سقفی نیاز خواهید داشت برای مثال در برخی موارد استفاده از جک های سقفی T شکل نیاز ما را برای نگه داشتن سقف برطرف کرده و هزینه ها را نیز کاهش می دهد.شما می توانید این جک های سقفی را به صورت نو یا دسته دو تهیه کنید زیرا در این نوع نیز دارای قیمت های متفاوتی می باشند.

خرید انواع جک سقفی در اصفهان 

همان طور که گفتیم جک های سقفی دارای انواع مختلفی می باشند. از این انواع می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  1. جک های سقفی با صلیب ثابت که از انواع ساده و پر مصرف جک های سقفی می باشند و فقط دارای یک رزوه در قسمت میانی هستند.

  2. جک های سقفی بدون صلیب

  3. سرجک T که در ارتفاعات مختلف برای مصارف گوناگون ساخت و ساز کاربرد دارد و هم چنین قسمت صلیبی به صورت متحرک می باشد و همین موجب انعطاف پذیری بیشتر این جک سقفی شده است.

  4. سرجک U که یکی از معروف ترین و کاربردی ترین سرجک های سقفی می باشد که البته این کاربردی بودن در کشور ما زیاد نیست و بیشتر در کشور هایی مانند عراق، ترکمنستان، ارمنستان و … مورد استفاده قرار می گیرد .

هر یک از این جک های سقفی برای ارتفاعات مختلف و در اندازه های مختلفی موجود می باشند که در ساخت و ساز های ساختمانی می توانید از آن ها استفاده کنید. شما  قادر خواهید بود با استفاده از پین پین فنرداری که در نقاط مشخصی از این جک های سقفی تعبیه شده اند، ارتفاع آن ها را با توجه به انداره های مورد نیاز، تغییر دهید.برای خرید این جک های سقفی باید توجه داشته باشید چون برای مصارف حساسی مورد استفاده قرار می گیرند، باید دارای کیفیت بسیار بالایی باشند .شما می توانید از این جک های سقفی در طبقات مختلف بدون هیچ مشکلی برای ثابت نگه داشتن سقف ، استفاده کنید.