واشر دولول

واشر دولول چیست؟

واشر دولول بخشی از تجهیزات قالب بندی بتن و یا قالب بندی فلزی محسوب می شود. این ابزار دارای کاربرد های مختلفی می باشد که از جمله آن می توان به حفظ استحکام و فاصله ی دو لوله ی موازی که از بین آن دو بولت عبور کرده است اشاره کرد که در این موقعیت از واشر دولول استفاده می شود. اغلب از پشت بند ها به عنوان پشتیبان برای قالب ها استفاده می کنند. که بخشی از آن پشت بند ها می توان به واشر دولول و یا به عبارتی پشت بندهای لوله ای اشاره نمود این واشر به صورت دو لوله موازی و عمود پشت قالب ها قرار می گیرد و با کمک سولجرها عمل پایدار سازی انجام می شود.

عملیات پشتیبانی از قالب ها هم به این صورت می باشد که بولت ها از قالب ها عبور داده می شوند ، و بعد واشر ها در دو انتها قرار گرفته و توسط مهره خروسکی فاصله و استحکام میان قالب ها ثابت می شود . با پیچاندن مهره خروسکی در جهت رزوه بولت این عمل انجام می شود . در مکان هایی که از لوله هایی موازی به عنوان پشت بند استفاده می شود باید از واشر دولوله استفاده نمود . همچنین اگر ارتفاع بتن ریزی پروژه شما کمتر از ۲ متر باشد باید به جای سولجر از لوله پشت بند به صورت دوبل می توان استفاده نمود، در این صورت از واشر دو لوله استفاده می شود. این ابزار باید دارای کیفیت بالایی باشد از این رو واشر دولوله با بالاترین کیفیت توسط شرکت پارسارگاد صنعت تولید و عرضه می شود.

فروش واشر دولول در اصفهان 

در ساخت واشر دو لوله از ورقه هایی با ضخامت ۵ میلی متراستفاده می شود. اندازه پلاک این ابزار۱۰*۲۰ سانتی متر و وزن تقریبی این محصول با استفاده از ورق با ضخامت ۵ میل ، ۸ گرم می باشد. قالب بندی با استفاده از ابزار های مختلفی انجام می شود که از جمله آنها می توان به مهره خروسکی، بولت، پین قورباغه ای، پین گوه، سرجک قابل تنظیم، نبشی پانچ و گیره اشاره نمود . شما می توانید همه ی این محصولات را در بالاترین کیفیت از شرکت پاسارگاد صنعت تهیه نمایید. شرکت پاسارگاد صنعت با استفاده از  مرغوب ترین متریال و همچنین به روز ترین ماشین ها و تجیزات و با استفاده از تیم حرفه ای و متخصص به تولید واشر دولوله پرداخته است. این شرکت دارای چندین سال سابقه کاری موفق در زمینه فروش واشر دو لوله و سایر ابزارها و تجهیزات ساخت و ساز می باشد. توجه  داشته باشید که خرید واشر دولوله  بی کیفیت و استفاده از آن می تواند باعث بروز خسارت هایی برای شما بشود از این رو در انتخاب و خرید این محصول دقت نمایید. واشر دولوله در ضخامت های مختلف ۴ و ۵ و ۶ میل در بازار موجود می باشند که دارای قیمت های مختلفی نیز هستند ما به شما واشر دولوله ۵ میل را پیشنهاد می دهیم که دارای مقاومت و استحکام بالایی می باشد ودر پروژه های سنگین تر نیز شما می توانید از واشر دولوله ۶ میل استفاده نمایید.

شما می توانید از طریق لینک های تماس با کارشناسان  فروشگاه جک و قالب رئیسی  برای اطلاع از لیست قیمت محصولات و کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید.